BLOG

Zobacz najnowsze szablony

Usługi dla biznesu, kolejna propozycja

Jeśli prowadzisz usługi B2B, taki materiał filmowy umieszczony na Twojej stronie www czy na firmowym fanpage’u lub reklamie, przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów.

Filed under: Uncategorized

Uważasz, że “rysowane” prezentacje są nieprofesjonalne? Czy aby na pewno? Zdaję sobie sprawę, że powiem coś oczywistego ale… prezentacji używamy aby zainteresować, wzbudzić pozytywne emocje oraz przekazać informacje o naszym pomyśle, produkcie itd. Niestety w życiu biznesowym zapominamy o tym i skupiamy się na tym co chcemy powiedzieć a nie na tym, co nasi odbiorcy… Read more »

Flipchartteling dla biznesu ?

Tak! Flipcharttelling jest również wspaniałym narzędziem dla biznesu. Możesz go stosować w czasie narad, aby sprawnie je przeprowadzać, albo np. w trakcie rozmowy z klientem, Flipcharttelling jest narzędziem dla każdego. Chcesz wiedzieć więcej?   ZapiszZapisz

Czy jesteśmy skazani na prezentacje elektroniczne?

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu przygotował prezentację w jakimś programie komputerowym. Wspaniałe możliwości tych programów nas zafascynowały i… opętały. Programy tę są bardzo pomocne, łatwe w obsłudze itp. Dzięki temu, a może przez to, bardziej skupiamy się na formie a nie na treści jaka ma być odebrana przez słuchacza czy widza. Potęga… Read more »

Filed under: Uncategorized

© ANIMACJE LOGO 2023 - Jeśli nie ma tu takiego szablonu jakiego szukasz napisz na piotr@flipcharttelling.com -